فراخوان دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات

دومین سوگواره عبرات,اربعین,هنر عاشورا,نقطه الف

به گزارش«نقطه الف» علاقه مندان به شرکت در دومین سوگواره سراسری عبرات می توانند آثار هنری خود را درباره حماسه اربعین حسینی از طریق آدرس اینترنتیabarat.alarbaeen.ir  تا دهم دی‌ماه 95 به دبیرخانه این رویداد فرهنگی و هنری ارسال کنند.

این آثار می توانند در قالب های مختلف و متنوعی ارسال شوند. بدین ترتیب آثار هنری شرکت کنندگان در حوزه های شعر، نثر ادبی، عکس، نماهنگ، نقاشی، تصویرسازی و کاریکاتور، فیلم و مستند، مقالات علمی، نگارگری و تولیدات رادیویی بعد از پایان مهلت دریافت آثار مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت. به برگزیدگان در بخش های نامبرده جوایزی نفیسی اهداء خواهد شد.

دومین سوگواره عبرات با هدف ارج نهادن به بزرگترین تجمع و گردهمایی مذهبی شیعیان، ارزش گذاری به مقام شامخ شهدای حماسه عاشورا، پرداخت هنری به حماسه اربعین و پیاده روی تا کربلای معلی و نگاه به این رویداد استراتژیک و خودجوش از دریچه هنر برگزار می شود.

شرکت در این سوگواره برای عموم مردم، هنرمندان و زائران کربلای معلی که به ثبت و ضبط هنری پیاده روی اربعین حسینی در قالب های نام برده اقدام کرده‌اند، آزاد است. علاقه مندان به شرکت در سوگواره عبرات همچنین می توانند اطلاعات تکمیلی و سوالات خود را از طریق تماس با شماره  66464590 یا  آدرس پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    مطرح کنند.

منبع: تسنیم

نظرات   

 
+1 #1 الهام غفاری یقین در تاریخ: یکشنبه 28 آذر 1395 ، ساعت 09:09 ق ظ
نقاشی خط
نقل قول
 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری فراخوان دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات