کارگاه نقاشی‌خط جشنواره فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی در فرهنگسرای رسانه

کارگاه نقاشی‌خط جشنواره فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی در فرهنگسرای رسانه

به گزارش «نقطه الف»، کارگاه عملی نقاشی‌خط نخستین جشنواره «فرهنگ، رسانه وآموزش عمومی» با حضور هنرمندان نقاشی‎خط و همراه نشست تخصصی استاد نصرالله افجه‌ای ۲۸ مردادماه در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

بهزاد تیمورپور - سرپرست فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی - گفت: کارگاه عملی نقاشی‌خط به‌عنوان یکی از بخش‌های جشنواره «فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی» با حضور استادان نصرالله افجه‌ای، غلامحسین الطافی، علی تن و هنرمندان جوان نقاشی‌خط برگزار می‌شود.

او اظهار کرد: در این کارگاه، ۲۰ هنرمند با چهار موضوع صبر، سلامتی، انصاف و رزق حلال و براساس آیات قرآنی و احادیث و روایات به خلق آثار می‌پردازند. آثار هنرمندان پس از این کارگاه، در نگارخانه‌های شهر تهران به‌نمایش گذاشته می‌شود.

تیمورپور ادامه داد: همراه با این کارگاه، نشست تخصصی با حضور استاد نصرالله افجه‌ای برای هنرجویان و علاقه‌مندان رشته نقاشی‌خط در فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد. در این نشست، به قابلیت‌های این هنر در انتقال مفاهیم اخلاقی و دینی و ضرورت‌های توجه ویژه به این هنر و سازماندهی هنرمندان آن پرداخته خواهد شد.

سرپرست فرهنگسرای رسانه گفت: جشنواره فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی با هدف آموزش عمومی و ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی به زبان هنر و رسانه، بسترسازی فرهنگی برای کشف و شکوفایی استعدادهای هنری، آشکار کردن ظرفیت‌های هنری برای تببین و ترویج مناسب و اثرگذار سبک زندگی ایرانی اسلامی، به‌کارگیری ایده‌های نو و خلاقیت هنری در تبیین مفاهیم سبک زندگی و تشویق و ترغیب هنرمندان برای تولید آثار هنری با موضوعات صبر، سلامتی، انصاف و رزق حلال از یکم مرداد تا ۲۹ آذرماه ۱۳۹۵ در رشته‌های عکاسی، رسانه‌های اجتماعی، فیلم و فیلمنامه‌نویسی، کارتون، نقاشی‌خط، طراحی پوستر، اینفوگرافی و موشن‎گرافی با دبیری استادان برجسته و بنام برگزار می‌شود.

این کارگاه عملی و نشست تخصصی ۲۸ مرداد از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در  فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به نشانی خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

هوالمعشوق

با نام او شروع میکنیم که تکیه بر غیر او ابلهی ست

چندی ست صورت جمال حضرت عشق برایمان جلوه نموده و همه انگشت بر دهان زیبایی را به نظاره نشستیم.

بر آن شدیم حیرت زدگان این راه در کنار هم جمع آئیم تا توانِ از کثرت به وحدت رسیدن را بیابیم، با هم، در کنار هم، از ابتدا تا انتها...

ایمان داریم دست خدا با جمعیت است و از قاعده ی لطف او انحراف اجتماع به دور.

عصر،عصر عجیبی است بین تمام ادوار، دستان خالیمان را به سوی اهل فضل و اهل دل دراز می کنیم.

باشد که یاریمان دهند، در ابتدای همه بعد از یاری جستن از خدا بر در انسان کامل میرویم.

باشد دست رد یه سینه مان نزنند که بعید است از وجود کاملشان.

نقطه الف

شما اینجا هستید: Home اخبار هنری کارگاه نقاشی‌خط جشنواره فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی در فرهنگسرای رسانه